budowa drzwi wewnetrznych

budowa drzwi wewnetrznych

Jak wymienić swoje drzwi

Wymiana drzwi nie jest trudne, a to może być dokonane za pomocą kilku podstawowych narzędzi ręcznych, piły posuwisto-zwrotnym i na dobrym poziomie. Pierwszym etapem jest wybór nowych drzwi, korzystnie o tej samej szerokości i wysokości drzwi, które jest zastępowane. Pozwoli to uniknąć konieczności ponownego rozmiar otworu, gdzie nowe drzwi będą przebywać.

Najprostszym rodzajem drzwi do zainstalowania są wstępnie zawieszone w ościeżnicy drewna i nawiercone na blokadę. Inne są niezależne drzwi, które posiadają powłokę gruntową, są mortised do zawiasów i nawiercone. Wreszcie, istnieją surowe drzwi, które są niedokończone i wymagające trasy na zawiasach, a także wiercenia dla zestawu zamka

Surowe drzwi wymagają umiejętności i wiedzę do wielkości i zawiasy i powinien być instalowany przez osobę, która posiada niezbędne narzędzia. Jednak przed zawieszeniem i gruntowane drzwi może być zainstalowany przy minimum wysiłku, a instalację można przeprowadzić w ciągu kilku godzin.

Rozpocząć pociągając sworznie przegubowe oraz usuwanie starych drzwi przed otwarciem. Jeżeli kołki zawiasowe są zardzewiałe, napęd zaostrzony szydło i kompozycji do paznokci do otworu w dolnej części przegubu, aby uwolnić kołek. Usuń stare zawiasy z ościeżnicy i przynieść jedną wzdłuż dla porównania przy zakupie nowych tyłki.

Jeśli pre-hung drzwi zostały wybrane, ościeżnicy i obudowa wykończenia należy wymienić. Aby usunąć ościeżnicy używać pilarka szablasta z ostrzem tnącym do cięcia metalu paznokcie, które są trzymając go w miejscu. Pracy ostrze w szwach po każdej stronie ościeżnicy, a na górze w celu zwolnienia ościeżnicy.

Aby zainstalować pre-hung drzwi, należy rozpocząć od usunięcia sworznie zawiasów i oddzielić nowe drzwi z ościeżnicą. Plumb jednej stronie otworu i dołączyć ościeżnicy mocno tej stronie, przy użyciu wkrętów do drewna lub nr 8 paznokcie wykończenie. Shim po przeciwnej stronie ościeżnicy i dołączyć go w ten sam sposób. Odwiesić drzwi w ościeżnicy i wymienić wykończenia obudowy. Założyć blokadę i płytę uderzeniową, aby zakończyć instalację.

Dla mortised drzwi zamontować zawiasy do drzwi, i rozdzielają górny zawias pociągnięcie sworznia zawiasu. Mierzyć od górnej krawędzi drzwi do górnej części górnego zawiasu odejmuje 1/8 "i użyć tego pomiaru w celu zlokalizowania na szczyt górnego zawiasu na ościeżnicy. Wpuszczane do górnego zawiasu i powiesić drzwi te go jednego zawiasu. znaki transferowe dla pozostałych zawiasów do ościeżnicy i wpuszczane do nich. Odwiesić drzwi przymocować zawiasy i zainstalować blokadę.

Artykuł dzięki:

Author: logosik.pl

Share This Post On