jakie cieple drzwi do domu

jakie cieple drzwi do domu

W tym celu należy umieścić punkt obrotu przez pętlę. TIP: Łatwym sposobem, aby to zrobić, to odkręcić przewodnik lub biegacza i przenieść go na bok, położyć kabel wokół punktu obrotu i ponownie przymocować prowadnicę.

Po zakończeniu będzie trochę luzu kablowej. Wróć do stożka i włączyć go do siebie tak, że kabel luzu owija wokół stożka. Po zrobieniu tego luzu, że otwory w wale i stożka powinny zgadzać. Następnie można wbić szpilkę. Wskazówka:. Może się okazać, że łatwiej wbić szpilkę częściowo do stożka przed objęciem luz, jak będzie trzeba zachować pociągnięcie stożek do siebie, aż kołek w Ewentualnie mieć asystent utrzymać napięcie na stożku podczas knock kołek - należy uważać, aby nie uderzyć swoimi asystentami palce z młotem!

Teraz to samo po drugiej stronie.

Jeśli jest to zrobione poprawnie lewa ręka pin powinien być w pozycji 10-ej i prawa strona powinna być o 2 rano.

Klip C może teraz zostać usunięty, a drzwi powinny działać w górę iw dół.

Jeśli drzwi są trudne do zniesienia wtedy trzeba położyć większy nacisk na wiosnę. Wszystko do góry i nad drzwi z szyszek i kable działają według tej samej zasady, ale często występują nieznaczne różnice się od producenta do producenta, ale przede wszystkim trzeba wykonać następujące czynności:

Około 2 nogi z lewej strony widać obrożę przymocowaną do wiosny. Ten kołnierz posiada napięcie sprężyny do wału środkowego. Jeżeli kołnierz ma końcówkę typu nakrętek, to powinieneś być w stanie utrzymać napięcie podczas odkręcając śrubę (y) za pomocą klucza imbusowego. Gdy masz sprężyna pod napięciem następnie obrócić sprężynę od siebie (w górę). W zależności od tego, jak duże napięcie zostało utracone będzie zależała od tego, ile okaże trzeba dać sprężynę. Ogólnie rzecz biorąc jeden ruch jest pół obrotu. Za pomocą śrubokręta lub podobnego w otwory w kołnierzu, aby obrócić sprężynę.
Artykuł dzięki:

Author: logosik.pl

Share This Post On