budowa drzwi zewnetrznych

budowa drzwi zewnetrznych

Jak wyregulować drzwi przesuwne Patio

Istnieje wiele małych dnia na dzień rzeczy w życiu, które mogą być irytujące, ale jeden z bardziej irytujących rzeczy jest trzymanie drzwi patio. Dobrą wiadomością jest to, że tak długo, jak masz trochę wiedzy ogólnej naprawy i podstawowe zdrowego rozsądku, może to być traktowane naprawy na własną rękę.

Drzwi tarasowe mogą zostać usunięte dość łatwo, po prostu unosząc w górę. Drzwi powinny być w stanie podnosić się i zamachnął się z dna toru aluminiową, a następnie górna powinna wyjść równie łatwo.

Czasami drzwi wystaje jest wynikiem wadliwego działania systemu poślizg na drzwiowych, albo sprzęt jest skorodowane lub zaostrzyła. To może być ustalona poprzez regulację dolnego walca utwór lub szybowiec. Śruba który trzyma koło w miejscu, konieczne może być poluzowany nieznacznie, ale należy uważać, ponieważ ten sprzęt jest często kruche i mogą łatwo pęknąć. Wymiana sunie lub rolki można kupić w lokalnym sklepie z narzędziami, ale należy wziąć starą ze sobą tak, że odpowiednia część zamienna zostanie zakupiony. Gdy koła został dostosowany, należy ponownie zainstalować drzwi, aby zobaczyć, czy to rozwiązuje problem. Jeśli nie, być może nadszedł czas na wycieczkę do sklepu z narzędziami, aby uzyskać poślizg zastępczej lub wałka. Zaleca się również, aby nasmarować cały sprzęt roboczy, aby zapobiec dalszemu sklejaniu lub zatajania któregokolwiek z tych elementów metalowych przed korozją w górę, dzięki czemu więcej problemów w dół drogi. Upewnij się, że zrobisz to przed wymianą drzwi w swojej ramie.

Często drzwi wystaje jest wynikiem brudnym torze, który jest również szybkie i łatwe rozwiązaniem dla domów. Ponownie wyjąć drzwi patio z ramy i umieścić go w bezpiecznym miejscu przed wypadkami. Za pomocą szczotki lub miotły ubijak, aby usunąć zanieczyszczenia z dużych i poza torem.
Artykuł dzięki:

Author: logosik.pl

Share This Post On