budowa drzwi metalowych

budowa drzwi metalowych

Uprawa własnych Chia Pet

Kompleks Chia Pet było cięte z reklamy telewizyjnej w latach 70-tych i 80-tych. Chwytliwy slogan CH-CH-chia może być słyszany z TV w całym kraju. Są to zwierzęta, Chia Chia głów, nawet Chia Obama. Jest to możliwe dzięki temu, że chia jest niezwykle szybka Uprawa roślin, które nie wymagają dużo pracy do wykonania. Reklamy miał jakieś dzieci dokonywania goo chia przez dodanie wody do paczki nasion Chia następnie rozprzestrzenia się osadu w całej figurą terakoty. Jedynym skomplikowane instrukcje było moczyć terakoty w wodzie przez 24 godzin, aby zapewnić wilgotne środowisko dla Chia rosnąć. W około 24 godzin, pojawiają się kiełki, a następnie 3 do 5 dni później w pełni rozwinięte Chia Pet przybywa. Chcesz rozwijać prywatnego Chia Pet? To proste, a nasiona są dostępne w Internecie, a całkiem możliwe, w spożywczym naturalnych produktów spożywczych przejścia. Poczekaj Chia jest dostępny w sklepie spożywczym? Pewnie to dlatego Chia to nowoczesny pożywienie spopularyzowana w "Born to Run" Christophera McDougall.

Rosnące Chia terakota

Najpierw wybierz ceramiki rośnie chia trawę, coś jakby porowatej terakoty najlepiej. Zanurzyć ceramiki w wodzie przez dwadzieścia cztery godziny. Wyjąć i zrobić ciasto z nasion chia. Weź jedną uncję i dodać ćwierć szklanki wody. Jako żel tworzy się plastikowy nóż i rozłożone na ceramiki. W ciągu dnia postaci kiełków. Pamiętaj, aby mgła ceramikę z wodą, ale nie nad wodą. Recyklingowi sprayem działa najlepiej. Jeśli Chia jest ponad pojone będzie kształtować pod podlewane umrze. Po około pięciu dni, pełna głowa Chia powinny być w rozkwicie. Delikatnie mgła go co kilka dni i powinno żyć w nieskończoność.

Rosnące Chia w glebie

Chia jest uprawiana upraw całym Meksyku i Ameryce Południowej, a także w Australii. To był ceniony uprawa Azteków i Majów ze względu na jego gęstą żywienia. Rosnąć chia w glebie Proponuję płytkie naczynie jak tacy supermarket styropianu. Dodaj filiżankę zalewania gleby i grabie glebę w plastikowym widelcem. Posypać i uncja Chia ciągu znaków grabie i mgły z recyklingu sprayem. Przesuń Chia z ciemniejszym miejscu w domu i przykryć folią. W ciągu dwudziestu czterech godzin powinien pojawić się kiełki. Po około 3 dniach zdjąć folię i przesuń tacę, słonecznym zakątku domu. W tym momencie rozpoczyna zraszania wodą, uważając, aby nie nad wodą. Po około tygodniu chia powinny być pełne kwitło i gotowe do przesadzania na inne statki.

Baw się eksperymentować z upraw pieniężnym Majów i Azteków. Chia jest jadalne i ma trawiasty smak. Podczas dokonywania sałatkę z zielonych chia może nie być smaczne rozważyć dodanie kilku chia mikro warzywa do sałatek na "uderzać w górę."

Artykuł dzięki:

Author: logosik.pl

Share This Post On